Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Пристрій і принцип дії насоса шестерневого НШ-32А-3

Гідравлічний насос НШ-32А-3 створює в гідросистемі потік масла під тиском, яке підніме навішені на трактор сільськогосподарську машину, або приведе в дію гідрофікований орган причіпної машини. Складовими частинами насоса є корпус (на малюнку поз. 1), який закритий кришкою (поз. 3). У корпусі встановлений гойдає вузол, що включає в себе провідну (поз. 2) і провідну (поз. 4) шестерні, які покладені в подшипниковую обойму (поз. 15), Платик (поз. 12), манжети торцевого ущільнення (поз. 10) і підтискну обойму (поз. 14). Підтискної обойма знаходиться вгорі, якщо подивитися з боку отвору нагнітання Б. Спирається на цапфи і зовнішні поверхні зубів шестерень. У нагнетательной зоні тиск масла через манжету (поз. 11) здійснює постійне притиснення обойми (поз. 14) її ущільнюючої поверхнею до зовнішніх поверхнях зубів шестерень.

При зносі сполучених поверхонь зубів і обойми це зусилля здійснює переміщення обойми в сторону шестерень, ніж забезпечує мінімально необхідний зазор між поверхнею зубів і поверхнею обойми. Торцеве ущільнення шестерень забезпечується двома платік (поз. 12), які встановлені в поглибленнях підтискної і підшипникової обойм - це зона високого тиску, біля отвору нагнітання Б.

У зоні манжет (поз. 10) Платик під впливом тиску робочої рідини підібгані до шестерням. Манжети (поз. 9), встановлені в поглиблення корпусу (поз. 1) і кришки (поз. 3), створюють зони противодавления для розвантаження підтискної обойми (поз. 14) від напружень, які виникають з боку манжет (поз. 10). Таким чином, конструкція насоса передбачає гідравлічний автоматичний підтиск і по торцевих поверхнях зубів, і по поверхні, чим забезпечується ущільнення зазорів в процесі зношування деталей вузла гойдання.

Для того, щоб при роботі насоса шестерневого НШ-32А-3 виключалося проворачивание качає вузла, призначена центрирующая втулка (поз. 5), запресована в отвір, виконаний в корпусі гидронасоса. Ущільнення вала провідної шестірні (поз. 4) здійснюється за допомогою двох манжет. Одна з внутрішніх манжет змонтована пружинним браслетом назовні, а інша - пружинним браслетом всередину корпусу. Стик корпусу гидронасоса з кришкою ущільнений кільцем

Предыдущие статьи