Продавец Агрозапчасть-Мелитополь развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
185 отзывов
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
promo_banner
+38 (067) 88-25-332
+380 (97) 757-57-00
+380 (50) 210-36-04
Агрозапчасть-Мелитополь
Корзина

Пристрій і принцип дії генератора Т-40 (0,7 кВт)

Генератор Г462.3701 виконує роль джерела електроенергії в схемі електрообладнання агрегату. Є трифазної безконтактної електроустановкою (рисунок 1) з комбінованим (електромагнітним) типом збудження від обмотки збудження і від встановлених в роторі постійних магнітів; оснащений вбудованим випрямним напівпровідникових блоком і регулятором напруги.

Статор (поз. 10) виготовлений з листової сталі, шихтованний. На зубцях статора змонтовані котушки фазних обмоток. Ротор (поз. 8) виготовлений у вигляді валу з шихтованим напресованим пакетом і втулкою. Пакет ротора містить шість зубців. У пазах пакета змонтовані постійні магніти, які залиті пластмасою. Магніти забезпечують при пуску надійне самозбудження генераторної установки і при роботі з акумулятором, і без нього. Ротор встановлений в шарикопідшипниках (поз. 4, 9).

Кришка передня (поз. 5) генератора Т-40 складається з з'єднаних за допомогою зварювання кришки і диска. Щит і диск на своїх торцевих частинах мають вентиляційні отвори. Виступи диска мають два отвори, які призначені для монтажу, а також для фіксації положення генератора на кронштейні дизеля. Кришка задня (поз. 13) виготовлена ​​методом лиття з алюмінієвого сплаву. Торцовая частина щита має вентиляційні отвори. Лапа з отвором необхідна для монтажу генератора. Котушка збудження (поз. 6) кріпиться до передньої кришці (поз. 5) і виконана у вигляді сталевого сердечника з каркасом і намотаною на нього обмоткою збудження.

Напівпровідниковий випрямний блок (поз. 11) зібраний за мостовою трифазною схемою на кремнієвих діодах, які запресовані в алюмінієві радіатори. Радіатори розділені ізоляційними втулками і являють собою висновки анодної і катодної групи діодів. Також блок оснащений додатковим випрямлячем, який виконаний на менш потужних діодах, що дає можливість запобігання розряду акумуляторної батареї (АК) через обмотку збудження, коли генератор не працює.

Регулятор напруги (поз. 15) автоматично підтримує напругу на виводах генератора, коли змінюється швидкість обертання або навантаження, шляхом регулювання струму, який протікає по обмотці збудження. Регулятор закритий захисною кришкою (поз. 16). Охолоджується генератор протяжної вентиляцією, яка створюється насадженим на вал колесом вентилятора (поз. 2). Привід генератора Г462.3701 здійснюється через двухручьевой шків (поз. 1) і ремінну передачу.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner