Корзина
84 отзыва
+38 (097)-75-75-700
+38 (050)-210-36-04
Агрозапчасть-Мелитополь
Корзина

Пристрій і принцип дії редукторного стартера МТЗ-80, ЮМЗ-6, Т-40, Т-25, Т-16

У редукторних стартерах, які в останні роки широко застосовуються на тракторах серії ЮМЗ-6, МТЗ-80, МТЗ-82, Т-40, Т-25, Т-16, автомобілі ЗіЛ Бичок, автобусах ПАЗ, на техніці виробництва компанії «Амкодор »і т. д. момент, що крутить з якоря стартера на приводную шестерню забезпечується за допомогою редуктора. Перевагами даних стартерів є більший пусковий момент, більш висока потужність, зменшена на 48% маса стартера, поліпшена здатність до старту, збільшений майже на 100% термін служби, мінімум вимог до догляду.

У 2010 році на європейських ринках з'явилися стартери нового покоління, виготовлені за японськими технологіями. Все стартери виконані відповідно до високих вимог якості, технічних параметрів і надійності, підтвердженням чому є результати успішних випробувань, проведених на Мінському моторному заводі, що послужило початком серійного виробництва даних агрегатів.

Особливістю даних редукторних стартерів є їх конструкція, що дозволяє установку агрегатів на різні види сільськогосподарської, дорожньої, будівельної техніки. Дані стартери мають редукторне виконання, що значно полегшує пуск двигуна при мінусових температурах.

Втягує реле, встановлене у верхній частині стартера редукторного, захищене пластиковим корпусом, що практично повністю запобігає коротке замикання в місцях приєднання силових проводів. Основні вузли стартера в з'єднаннях мають кільця ущільнювачів, що також зводить до мінімуму ймовірність попадання вологи всередину стартера і значно продовжує термін працездатності даних стартерів.

Предыдущие статьи