Продавец Агрозапчасть-Мелитополь развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
185 отзывов
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
promo_banner
+38 (067) 88-25-332
+380 (97) 757-57-00
+380 (50) 210-36-04
Агрозапчасть-Мелитополь
Корзина

Задній вал відбору потужності (ВОМ) трактора Т-40

Задній вал відбору потужності (або ВВП) забезпечує привід робочих органів сільгоспмашин, які агрегатуються з трактором. ВВП має незалежний і синхронний привод. Вал (на малюнку поз. 21) заднього ВОМ встановлений в корпусі муфти головного зчеплення, а також в корпусі трансмісії на двох підшипниках, проходячи всередині синхронного вала (поз. 23). Шестерня (поз. 13) незалежного приводу заднього і бічного ВОМ змонтована на двох роликопідшипниках і знаходиться в постійному зачепленні з валом-шестернею (поз. 11) муфти зчеплення вала відбору потужності.

Шестерня (поз. 16) синхронного приводу ВВП, а також конічна шестерня (поз. 20) насаджені на кінцеві шліци полого синхронного вала (поз. 23). Шестерня (поз. 20) знаходиться в постійному зачепленні з шестірнею конічної вторинного вала коробки перемикання передач. Вал синхронний обертається в двох кулькових підшипниках. Між фланцем склянки (поз. 24) і стінкою передньої корпусу трансмісії встановлюються прокладки, за допомогою яких проводиться регулювання зазору зачеплення конічних шестерень в процесі складання вузла.

Муфта перемикання встановлена ​​на шліцьових поверхнях переднього кінця вала (поз. 21). Складається з внутрішньої (поз. 18) і зовнішньої (поз. 17) обойм. Внутрішня обойма кріпиться нерухомо між маточинами шестерень приводних, а зовнішня може вільно переміщатися і входити в зачеплення з шліцьовими поверхнями маточин приводних шестерень (поз. 13, 16). Коли включається вал відбору потужності, зовнішня обойма переміщається за допомогою важеля (поз. 15) за допомогою вилки (поз. 14), встановленої на важелі. При пересуванні обойми вперед включається незалежний привід ВВП. Включення незалежного приводу ВВП здійснюється тільки при вимкненому стані муфти зчеплення ВВП. Даним приводом передається обертання від двигуна в незалежності від швидкості руху агрегату або його зупинки.

Включення синхронного приводу відбувається, коли обойма від нейтрального положення переміщається назад. При цьому передача обертання від коленвала двигуна до валу відбору потужності здійснюється за допомогою муфти головного зчеплення, однією з передач коробки на вал вторинний, конічної парою шестерень на вал (поз. 23) синхронний і шестерню (поз. 16).

Включення синхронного приводу ВВП здійснюється тільки при вимкненому стані муфти головного зчеплення, при повній зупинці агрегату. Для забезпечення більшої зручності приводу механізмів сільськогосподарських знарядь і машин, зліва чи справа на агрегаті передбачений конструкцією бічної ВВП, який монтується на лівій стороні трактора в расточке корпусу муфти зчеплення.

Вал (поз. 2) ведений здійснює своє обертання на двох кулькових підшипниках. Виконано вал як одне ціле з конічною шестернею. Дана шестерня при монтажі бічного валу на агрегат заходить в зачеплення з конічною провідною шестернею (поз. 5). Між корпусом муфти зчеплення і фланцевим відведенням склянки встановлюються прокладки (поз. 3), за допомогою яких при монтажі бічного ВОМ здійснюється регулювання зазору зачеплення зубів конічних шестерень.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner