Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Установка гідроциліндра КамАЗ-452802 6-ти штоковий

Гідроциліндр 452802-8603010 є телескопічним односторонньої дії і призначений для тристоронньої розвантаження автомобільної платформи з промисловими сипучими вантажами різних типів на автомобілі-самоскиді КамАЗ-452802 з вантажопідйомністю 14 тонн. Підйом платформи здійснюється на кут, величина якого не перевищує 50 °. Дане обмеження величини кута підйому платформи забезпечується гідравлічною системою автомобіля. Не допускається робота гідроциліндра на величину його повного ходу.

При монтажі телескопічного гідроциліндра підйому кузова 452802-8603010 необхідне дотримання відповідності межбазового відстані між торцевою поверхнею опорного верхнього вузла і опорами цапфи. Ця відстань повинна складати 354 мм. Можливість установки гідроциліндра забезпечена так званої "мертвої зоною", тобто вільним ходом, рівним за величиною 15 мм при положенні платформи в повністю опущеному стані. Допустиме максимальне поперечне кутовий зсув опорного верхнього вузла гідроциліндра при його установці становить 5 ° в кожну сторону.

Після того, як гідроциліндр буде встановлений на агрегат, необхідне здійснення пробного підйому порожньої платформи. При проведенні випробування необхідно виключити можливість дотику корпусу гідроциліндра і плунжеров, що знаходяться на поперечній балці надрамника або інших автомобільних металоконструкцій. У нижньому положенні платформа автомобіля повинна повністю прилягати до поздовжніх лонжеронів надрамника. Одностороннє дотик платформи лонжеронів не допускається.

Робочий тиск гідравлічної системи автомобіля-самоскида не повинно перевищувати 16 МПа; при підвищеному тиску експлуатація агрегату не допускається. Діапазон робочих температур експлуатації становить від -50 ° С до + 50 ° С. Не допускається завантажувати платформу скельними породами кругляка і іншими вантажами, які при заповненні платформи своєю масою перевищують допустиму вантажопідйомність агрегату, що може привести до поломки вузлів і деталей гідравлічної системи автомобіля-самоскида.

Предыдущие статьи