Корзина
110 отзывов
+380977575700
+38 (097) 75-75-700
+38 (050) 210-36-04
Агрозапчасть-Мелитополь
Корзина

Пристрій і принцип дії гідроциліндра Ц75х200-3

Гідроциліндри Ц75х200-3, включаючи штуцера і замедлітельние клапани, є складовими додаткового обладнання і прикладаються до агрегату. Основні деталі гідроциліндра - це корпус, передня і задня кришки, шток, поршень, маслопровід, клапан регулювання ходу. Кришки й корпус стягнуті шпильками. Задня кришка, виконана з чавуну, має на своєму кінці вилку, що з'єднується з нерухомим кронштейном на сільськогосподарської машині через палець.

При втягуванні штока клапан (на малюнку поз. 2) під дією упора (поз. 3) переміщається всередину кришки і перекриває вихід масла з безштокові порожнини своїм поршеньком, при цьому рух поршня припиняється (рисунок 1, б). Клапан рухається, випереджаючи шток, тому відбувається утворення зазору (5-10 мм) між упором і хвостовиком. Масло при надходженні в порожнину Б змістить клапан вправо, відкриваючи при цьому шлях рідини (рисунок 1, а). Перестановка упору можлива по всій довжині штока, що забезпечує його необхідну втягування.

Надходження масла в гідроциліндр Ц75-1111001-А здійснюється через замедлітельний клапан і штуцер, вкручені в різьбові конічні отвори в передній кришці. Замедлітельний клапан необхідний для зниження швидкості руху штока гідроциліндра під впливом сили тяжіння машини, навішеній на агрегат, що сприяє її плавного опускання і уникнення ударів об землю. Клапан виконаний у вигляді штуцера, в якому встановлена ​​шайба (поз. 4) з дросельним отвором. Переміщення шайби з одного боку обмежена бурти корпусу (поз. 5), а з іншого трьома штифтами (поз. 6).

Опускаючись, машина (трактор МТЗ, ЮМЗ) під дією власної ваги витісняє масло з підйомної порожнини гідроциліндра. Масло, рухаючись, притискає шайбу до буртом корпусу (рисунок 1, а). При цьому для виходу масла залишається лише дросельний отвір шайби, при проході через яке потоку доводиться долати збільшене опір, і тому рух штока сповільнюється. При підйомі машини потік від розподільника йде в підйомну порожнину циліндра. Шайба виявляється притиснутою до штифтів і утворює велику прохідний перетин по отвору в її центрі і зазору між шайбою і корпусом, що дозволяє штоку рухатися без опору (рисунок 1, б).

Для циліндра Ц-75 застосовується клапан з отвором в шайбі 3 мм (у Ц-100 4 мм). Для того, щоб розрізняти замедлітельние клапана, на їх корпусах наноситься цифра, яка відповідає діаметру отвору в шайбі.

Другие статьи