Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Пристрій і принцип дії гідроциліндра Ц75х110-3 (навішування Т-25)

Гідроциліндр Ц75х110-3 виготовляється діаметром 75 мм і ходом поршня 110 мм. Нижній шарнір циліндра являє собою відлиту на нижній кришці вилку. Верхній шарнір знаходиться на кінці штока (на малюнку поз. 6). Пальці шарнірів зафіксовані в осьовому напрямку шплинтами.

Корпус гідроциліндра виконаний у вигляді сталевої гільзи (поз. 17), верхній (поз. 18) і нижньої (поз. 16) кришок, які стягнуті між собою болтами. Місця сполучення гільзи і кришок ущільнені гумовими кільцями. Усередині циліндра рухається поршень (поз. 11), нерухомо закріплений на штоку (поз. 6) гайкою (поз. 14). Поршень оснащений ущільнюючим пристроєм, який складається з одного кільця круглого перетину (з гуми) і двох кілець (поз. 13) прямокутного перерізу з пластикату або шкіри.

Подача масла походить від розподільника в порожнині гідроциліндра через сталеві мастилопроводи, що закінчуються гумовими шлангами (поз. 3), які дозволяють відхилятися циліндру при переміщенні поршня на деякий кут. Підводиться масло через верхню кришку гідроциліндра. При підйомі сільськогосподарської машини масло подається в нижню порожнину гідроциліндра Ц75х110-3 (навішування Т-25) і надходить під клапан (поз. 9), піднімає його і перетікає під поршень. В клапані змонтований стрижень, що виходить через отвір кришки назовні паралельно штоку. На штоку знаходиться рухомий упор (поз. 5), який можна закріплювати затискачем в будь-якій частині штока.

При обмеженні опускання знаряддя навішуванням трактора Т-25 зі збереженням автоматики повернення золотника в нейтральне положення упор встановлюється і закріплюється так, щоб при завершенні опускання він натискав на клапан, подаючи його в гніздо. При частковому перекритті гнізда клапана потік масла з нижньої порожнини гідроциліндра відразу ж закриє клапан повністю і опустить його на 12-15 мм. Поршень при цьому зупиниться, оскільки в цей момент масло не зможе вийти з-під нього.

При зупинці поршня відбудеться підвищення тиску у верхній порожнині і автоматика розподільника поверне золотник в нейтральне положення. Під час наступного підйому знаряддя від розподільника масло надійде під клапан, відкривши його, почне переміщатися під поршень і знаряддя підніметься.

Предыдущие статьи