Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Пристрій і принцип дії гидрораспределителя Р160-3 / 1-111-10 (К-703, К-702М, Т-156)

Гидрораспределитель Р-160-3 / 1-111-10 є механізмом, який керує потоком робочої рідини в гідросистемі агрегату і розподіляє її між групами гідроциліндрів. Включає в себе розподільчий, перепускний і запобіжний пристрої (рисунок 1). Розподільний пристрій являє собою три золотника (поз. 2), які незалежно один від одного здатні визначати чотири робочих положення відповідних груп силових циліндрів. Для циліндрів заднього механізму навішування це нейтральне, підйом, опускання і плаває, причому нейтральне і плаваюче положення є фіксованими.

Після завершення ходу поршнів силових циліндрів при підйомі або опусканні потрібно відпустити керуючий важіль (поз. 10), що поверне золотник впливом пружини в нейтральне положення. Перепускний пристрій диференціального типу включає в себе клапан за допомогою ключового, пружину і систему отворів, що забезпечують при нейтральному і плаваючому положеннях золотників розвантаження насоса гідравлічної системи.

Запобіжний пристрій, яке складається з запобіжного клапана кулькового типу з пружиною і гвинта регулювального, призначене для обмеження максимального тиску гідравлічної системи. Працює спільно з перепускним пристроєм на забезпечення перепуску робочої рідини на злив з порожнини високого тиску, в момент досягнення тиску, на який відрегульований запобіжний клапан. Зворотний клапан (поз. 8) створює перешкоду проходу масла з силових гідроциліндрів через перепускний пристрій при перемиканні золотників на слив. Гидрораспределитель розміщений під підлогою кабіни, з її правого боку.

Перед монтажем розподільника Р160-3 / 1-111-10 необхідно прибрати пластмасові або гумові пробки, які тимчасово закривають приєднувальні отвори корпусу. Для стабільної роботи гідророзподільника масло повинно підлягати ретельній фільтрації. Це досягається шляхом установки в горловину бака і в зливну магістраль фільтрів. Необхідно проводити ретельну діагностику стану фільтрів гідравлічної системи, оскільки забруднена олія здатне викликати порушення роботи клапанів розподільника, а також пристроїв автоматичного повернення золотників.

Предыдущие статьи