Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Пристрій і принцип дії гидрораспределителя Р-80-3 / 1-222 під ЮМЗ-6

Гидрораспределитель направляє інформацію, що надходить від насоса робочу рідину в відповідну порожнину гідроциліндра або гідромотора сільськогосподарської машини або в бак; автоматично перемикає потік масла на безнапірний перепуск по закінченню робочої операції; обмежує тиск в системі і утримує навісне знаряддя чи гідрофіковані робочі органи причіпних машин в певному положенні.

Гидрораспределитель Р-80-3 / 1-222 під ЮМЗ-6 складається з корпусу (на малюнку поз. 12), виконаного з чавуну, двох алюмінієвих литих кришок (поз. 1, 11), трьох золотників (поз. 5), перепускного клапана (поз. 13), ущільнень та інших деталей. Корпус виконаний з трьома наскрізними отворами для золотників і з одним для перепускного клапана. Також в корпусі виконаний нагнітальний канал Б, який з'єднує порожнини клапана і всіх золотників; канал зливний В, який з'єднує отвори золотників; канал управління Г, який косим свердлінням з'єднаний з каналом В. Золотники з'єднані литими пазами з висновками Ж і З.

Порожнини кришок з'єднані між собою методом вертикального свердління, а канал В з'єднується з кришкою (поз. 1). Стики корпусу і кришок ущільнені прокладками. Поршенек перепускного клапана (поз. 13) має жиклерною отвір і додатковий стрижневий клапан (поз. 14), який підібганий пружиною. Даний клапан призначений для поліпшення роботи гідророзподільника в системах позиційного і силового регулювання.

Управління Золотниками здійснюється за допомогою важелів (поз. 7), які знаходяться в нижній кришці (поз. 11). Важіль переміщається навколо сфери, яка спирається на пластмасові вкладиші (поз. 8, 10). Між вкладишами встановлено ущільнювальне гумове кільце (поз. 9). Для запобігання попадання пилу в сферу передбачений гумовий чохол (поз. 6). У тому випадку, коли при експлуатації виникає підтікання масла за сферами в результаті зносу кільця (поз. 9), воно замінюється новим з комплекту запасних деталей, що додаються до трактора ЮМЗ-6.

Предыдущие статьи