Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Пристрій і принцип дії гидрораспределителя Р-80-3 / 1-22

Гидрораспределитель Р-80-3 / 1-22 є механізмом, який керує силовими циліндрами гідравлічної системи агрегату. Золотники (на малюнку поз. 2) гідророзподільника можуть перебувати в чотирьох положеннях: 1 "Нейтральне"; 2 "Підйом"; 3 "Примусове опускання"; 4 "Плаваючий". При останньому положенні забезпечується вільне переміщення поршня гідроциліндра. У перших трьох положеннях золотники фіксуються за допомогою кулькових пристроїв фіксації.

Все золотники оснащені автоматичним пристроєм, який повертає їх в положення "Нейтральне" з положення "Підйом" або "Примусове опускання" після того, як закінчиться робочий хід поршня гідроциліндра. Вважається нормальним тиск гідросистеми, що не перевищує 70 кгс / см2. Коли все золотники знаходяться в нейтральному положенні, масло через перепускний клапан (поз. 9) гідророзподільника від насоса надходить на злив.

Золотники (поз. 2), клапан (поз. 25) запобіжний і клапан (поз. 9) перепускний встановлені в одному корпусі. У кришці (поз. 19) змонтовані важелі (поз. 15) управління Золотниками, ущільнені гумовими кільцями (поз. 17). Для того, щоб зберігалася чистота контактних поверхонь ущільнень, їх зовні захищають ковпаками-пильовиками (поз. 14). Автоматичні пристрої золотників, а також кулькові пристрої фіксації знаходяться в нижній кришці (поз. 12) розподільників Р-80-3 / 1-22. Від насоса робоча рідина підводиться до корпусу (поз. 1) розподільника з приєднаними до нього підводять мастилопроводи гідроциліндрів. До нижньої кришці підведена зливна магістраль.

Для забезпечення нормальної роботи гідророзподільника, а також і інших вузлів і механізмів гідросистеми агрегату, масло повинно підлягати ретельній фільтрації. Забруднення масла може привести до засмічення автоматичних пристроїв золотників, запобіжного і перепускного клапана, що призведе до порушення нормальної і стабільної роботи гідророзподільника і всієї гідросистеми в цілому.

Предыдущие статьи