Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Пристрій і принцип дії гидрораспределителя Р-80-3 / 1-222

Розподільник Р-80-3 / 1-222 є вузлом гідравлічної системи, який розподіляє подається насосом масло в порожнині силового циліндра, перепускає масло в бак з насоса при відключених споживачах і обмежує тиск масла при перевантаженнях. У Гідророзподільники розміщені три золотника, що працюють незалежно один від одного, запобіжний і перепускний клапани (рисунок 1).

У кришці (поз. 20) розподільника знаходяться важелі (поз. 19) з ручками, службовці для переміщення золотників (поз. 14). Управління Золотниками здійснюється за допомогою важелів з кабіни трактора, які встановлені в сферичних гніздах між сидіннями біля задньої стінки кабіни. Змінюючи положення важеля, золотник можна встановлювати в чотири положення: нейтральне, підйом, примусове опускання і плаває.

У положенні «Нейтральне» золотник перекриває канали, які з'єднують порожнини нагнітання і зливу розподільника і гідроциліндра. Масло, яке замкнуто в порожнинах циліндра, утримується поршнем. При цьому відбувається відкриття зливний порожнини, масло проходить в масляний бак через розподільник і фільтр, не роблячи при цьому ніякої роботи.

У положенні «Підйом» золотник відкриває прохід маслу з порожнини нагнітання гидрораспределителя Р-80-3 / 1-222 в подпоршневую порожнину силового циліндра; це викликає переміщення поршня зі штоком і поворот важелів заднього навісного пристрою і, відповідно, підйом навішеній машини або знаряддя.

«Примусове опускання» необхідно лише у випадках примусового заглиблення робочих органів сільськогосподарського знаряддя. У цьому положенні масло надходить в надпоршневую порожнину гідроциліндра, що викликає втягування штока. Важелі навішування опускаються і відбувається силове заглиблення знаряддя. І при «Підйомі», і при «примусове опусканні» в кінці процесу золотник повертається в нейтральне положення автоматично.

Предыдущие статьи