Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Схема і принцип дії муфти зчеплення трактора Т-25 (корзина)

Муфта зчеплення трактора Т-25 однодискова суха, тип - постійно замкнутий. Управління муфтою здійснюється через педаль трактора, розташовану з лівого боку. Муфта змонтована на маховику дизеля Д-21, вал муфти з'єднується з валом головної передачі. Муфта складається з провідних і ведених частин. До провідних відноситься маховик, кожух з маточиною і диск натискний, до якого від кожуха передається обертання через вплив трьох направляючих пальців. Ведений диск прикріплений через шліци до валу муфти зчеплення і під дією дванадцяти пружин знаходиться в затиснутому положенні між натискним диском і торцем маховика. Диск виконаний із сталі і має дві фрикційні азбестові накладки. У разі зносу цих накладок слід провести регулювання муфти, а в разі замасливания промити.

Порядок регулювання корзини зчеплення Т-25 (25.21.031А, 25.21.021) наступний. Встановлюється в нейтральне положення важіль передач. Знімається кришка з'єднувального корпусу і за допомогою ключа повертається колінчастий вал дизеля, при цьому важелі виключення повинні по черзі зупинятися навпаки люка кришки. Щупом перевіряється величина зазору між кожним наполегливим підшипником і важелем виключення (його кінцем); це значення повинно знаходитися в діапазоні від 2-х до 3-х мм.

Якщо зазор не відповідає зазначеному діапазону, потрібно відвернути гайку і обертати болт до установки необхідного значення, після цього законтрить гайкою болт. При експлуатації трактора періодичної регулюванню підлягає тільки довжина тяги - хід педалі може стати менше 35 mm через зношування дисків. При зміні довжини сполучної тяги накручують або скручують її різьбові наконечники, при цьому фіксується необхідний хід педалі.

Предыдущие статьи