Корзина
84 отзыва
+38 (097)-75-75-700
+38 (050)-210-36-04
Агрозапчасть-Мелитополь
Корзина

Схема і принцип роботи муфти зчеплення ЮМЗ-6 (корзина)

На трактор ЮМЗ-6 встановлена ​​дводискова (двухпоточная) фрикційна муфта зчеплення ЮМЗ-6 45-1604080-А2, тип - постійно замкнутий. Дана муфта вдає із себе комбінацію пари муфт зчеплення: головна і муфта приводу механізму відбору потужності, на кожній з яких розташовано по два провідних і по два ведених диска. Коли педаль знаходиться у вільному стані (див. Рис.), Всі чотири диска притиснуті пружинами до маховика ЮМЗ і завдяки силам тертя відбувається передача крутного моменту через вал головної муфти від двигуна, через вал приводу BOM - механізму відбору потужності.

У момент натискання на педаль при її першій половині ходу обидва натискних диска відводяться важелями від маховика, при цьому між цими дисками знаходиться затиснутий пружинами ведений диск. У цьому положенні відбувається вимикання головною муфти і звільнення одного з відомих дисків. Ведений диск муфти зчеплення при цьому продовжує обертання. Далі, при продовженні натискання на педаль відбувається упор штифтів нажимного переднього диска в болти регулювання і диск припиняє своє переміщення. Нажимной задній диск продовжує переміщення назад, при цьому долаючи пружинне опір; завдяки цьому відбувається звільнення веденого диска і вимикання муфти зчеплення.

Для перевірки стану зносу кошика зчеплення ЮМЗ-6 45-1604010, а також пружності пружин використовують універсальний пристрій діагностування фрикційних муфт. Це гідросистема замкнутого типу, що має первинний перетворювач (по типу мессдози) і манометр (градуювання - одиниці сили). Крім цього, пристрій має пристосування, що складається з основи і кутоміра, роль якого - установка під певним кутом відносно нейтральної позиції органу виключення муфти. Порядок діагностування муфти зчеплення наступний: пристрій закріплюється на педаль або на важіль вимикання муфти; запускається двигун і трактор встановлюється на прямий рівній майданчику, покриття якої повинне бути твердим; муфта вимикається, включається передача і при плавному відпуску педалі в момент початку руху трактора роблять фіксацію показань приладу.

Предыдущие статьи