Продавец Агрозапчасть-Мелитополь развивает свой бизнес на Prom.ua 4 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
128 отзывов
+380977575700
+38 (097) 75-75-700
+38 (050) 210-36-04
Агрозапчасть-Мелитополь
Корзина

Пристрій і принцип дії генератора Г1000В.04.1 (28В / 1 кВт)

Генератор Г1000В.04.1 є бесщеточной електричною установкою змінного струму, що має вбудований випрямний блок і інтегральний регулятор напруги, протяжну вентиляцію і висновок фази для підключення тахометра.

Статор (поз. 14) виготовлений з листової сталі, шихтованний. На зубцях статора змонтовані котушки фазних обмоток. Ротор (поз. 13) виготовлений у вигляді валу з шихтованим напресованим пакетом і втулкою. Пакет ротора містить шість зубців. У пазах пакета змонтовані постійні магніти, які залиті пластмасою. Магніти забезпечують при пуску надійне самозбудження генераторної установки і при роботі з акумулятором, і без нього. Ротор встановлений в шарикопідшипниках (поз. 9, 16).

Передній підшипниковий щит (поз. 2) генератора складається з кришки і диска. Щит і диск на торцевих частинах мають вентиляційні отвори. Виступи диска виконані з двома отворами, які призначені для монтажу, а також для фіксації положення генератора на кронштейні дизеля. Задній підшипниковий щит (поз. 15) виготовлений з алюмінієвого сплаву. Торцева поверхня щита має вентиляційні отвори. Лапа з отвором необхідна для монтажу генератора МТЗ.

Котушка збудження (поз. 11) кріпиться до переднього щита (поз. 2) і виконана у вигляді сталевого сердечника з каркасом і обмоткою збудження на ньому. Напівпровідниковий випрямний блок (на малюнку показаний його висновок, поз. I) зібраний за мостовою трифазною схемою з кремнієвими діодами, запресованими в алюмінієві радіатори. Радіатори розділені втулками для ізоляції один від одного. Також блок оснащений додатковим випрямлячем, який виконаний на менш потужних діодах, що дає можливість запобігти розряд акумуляторної батареї (АК) через обмотку збудження, коли генератор не працює.

Регулятор напруги (поз. 1) автоматично підтримує напругу на виводах генератора, коли змінюється швидкість обертання або навантаження, шляхом регулювання струму, який протікає по обмотці збудження. Регулятор закритий захисною кришкою (поз. 18). Охолоджується генератор протяжної вентиляцією, яка створюється колесом вентилятора (поз. 3). Привід генератора Г1000В.04.1 здійснюється за допомогою двухручьевая шківа (поз. 7) через ремінну передачу. На дану модель генератора також передбачена установка шківа одноручьевого.

Другие статьи