Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Пристрій і принцип дії генератора СК-5 Нива

Генератор СК-5 Нива є джерелом харчування для споживачів електричної енергії, а також служить для підзарядки акумуляторних батарей (АК). Генератор Нива Г964.3701 є безконтактної одноіменнополюсной пятифазний електромашин одностороннього електромагнітного збудження. Основні складові частини генератора: статор (поз. 23), ротор (поз. 22), котушка збудження (поз. 19), передня (поз. 14) і задня (поз. 4) кришки, випрямний блок (поз. 7), приводний двухручьевой шків (поз. 10). Для охолодження випрямного блоку призначена крильчатка (поз. 12), встановлена ​​на валу (поз. 20) ротора між корпусом випрямляча і кришкою (поз. 4).

Випрямний блок включає в себе силовий і додатковий випрямлячі, які розташовані в одному корпусі, а також блок регулятора напруги (поз. 2) з перемикачем сезонного регулювання напруги "зима-літо". Додатковий випрямляч, який має клему Д, призначений для того, щоб запобігти розряд акумуляторної батареї на обмотку збудження генератора при зупиненому двигуні. Клема Д необхідна для підключення реле блокування стартера на дизелях з прямим стартерних пуском. У дизелів СМД-14, СМД-18, СМД-22 з запуском від пускового двигуна дана клема не використовується і має бути закрита захисним ковпачком.

Блок регулятора напруги включає в себе корпус інтегрального пристрою з радіатором, резистор перемикача сезонного настройки, фільтр, конденсатор і резистор підживлення, призначений для поліпшення самозбудження генератора.

Предыдущие статьи