Продавец Агрозапчасть-Мелитополь развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
185 отзывов
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
promo_banner
+38 (067) 88-25-332
+380 (97) 757-57-00
+380 (50) 210-36-04
Агрозапчасть-Мелитополь
Корзина

Пристрій і принцип дії генератора МТЗ 0,7 кВт

На тракторах серії МТЗ встановлюється трифазний генератор змінного струму Г464.3701 (рисунок 1) з одностороннім електромагнітним збудженням, розміщений на правій стороні двигуна на кронштейні (поз. 16). Генератор отримує обертання від коленвала дизеля через ремінну передачу, перетворюючи таким чином енергію механічну в енергію електричну змінного струму. Але струм, що виробляється акумуляторною батареєю, є постійним, тому перед попаданням в схему змінний струм генератора пропускається через трифазний кремнієвий випрямляч (поз. 10), перетворюючись в постійний.

Основними частинами генератора є статор (поз. 13) і ротор (поз. 14). Статор зібраний з листів електротехнічної сталі. Внутрішня його сторона має дев'ять виступів, на яких розміщені котушки трифазного обмотки. Кожну фазу утворюють три котушки, які мають послідовне з'єднання; самі фази з'єднані за схемою "трикутник", виведені кінцями до контактних болтів панелі (поз. 8) і з'єднані з випрямлячем. Ротор генератора напрессован на вал і виконаний у вигляді шестипроменевої зірочки. Вал здійснює обертання в шарикопідшипниках (поз. 11, 25) передньої (поз. 24) і задньої (поз. 7) кришок. На вихідному кінці вала знаходиться закріплений гайкою (поз. 31) і стопорною шайбою (поз. 30) чавунний литий одноручьевой шків (поз. 29), до якого кріпиться крильчатка вентилятора (поз. 28).

До передній кришці генератора МТЗ 0,7 кВт (поз. 24) приварені дві лапи, одна з яких необхідна для регулювання натягу, а інша - для кріплення генератора. До задній кришці (поз. 7) приварена всього одна лапа, призначена для кріплення. Циліндричні частини кришок виконані з отворами, через які здійснюється стік конденсату, а також потрапила всередину генератора рідини. До торцевої внутрішньої частини передньої кришки прикріплена котушка збудження (поз. 20). Кришка і статор зафіксовані відносно один одного від повороту і стягнуті гвинтами.

Випрямляч складається з корпусу і тепловідведення, які відлили з алюмінієвого сплаву. Крім того, в випрямлячі знаходяться шість кремнієвих діодів, три з яких, що мають зворотну полярність, запресовані в корпус випрямляча, а три, які мають пряму полярність, - в тепловідвід, який ізольований від корпусу.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner