Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Пристрій і принцип дії компресора Т-40

Компресор А29.02.000 пневматичної системи трактора Т-40 є одноциліндровим одноступінчастим вузлом поршневого типу з повітряним охолодженням, який постачає систему стисненим повітрям. Встановлюється з лівого боку двигуна Д-144 між паливним насосом і листом шестерень газорозподілу. Привід компресора - від приводної шестерні паливного насоса.

При ході поршня (на малюнку поз. 7) вниз відбувається надходження повітря з впускного колектора двигуна в циліндр (поз. 6) компресора через всмоктуючий клапан. Зворотне переміщення поршня викликає надходження стисненого повітря через нагнітальний клапан по трубопроводах в пневматичну систему агрегату. Коли тиск в ресивері досягає 7,70 кгс / см2 (0,77 МПа), відбувається спрацьовування регулятора тиску і повітря, що подається компресором, без протитиску направляється в атмосферу, що призводить до розвантаження компресора. При зниженні в ресівері тиску до 6,50 кгс / см2 (0,65 МПа) знову спрацьовує регулятор і поновлюється подача стисненого повітря від компресора в ресивер.

Деталі тертя компресора Т-40 (Д-144) змащуються маслом, що надходять з мастильної системи двигуна. Після мастила масло самопливом йде в картер двигуна. Для забезпечення ефективної роботи компресора А29.02.000 необхідна хороша герметичність клапанів. Перевіряється герметичність шляхом подачі до клапанів стисненого повітря тиском 6-7 кгс / см2 (0,6-0,7 МПа).

Чи не забезпечують герметичність клапани притираються до сідел. Пошкоджені або зношені клапани підлягають заміні. При цьому клапани, що мають двосторонню шліфування, можуть бути перевернуті. Притирання клапанів до сідел проводиться до отримання кільцевого безперервного контакту, що встановлюється перевіркою на фарбу. Клапани і сідла після притирання необхідно ретельно промити гасом. При монтажі головки циліндра затягування гайок кріплення головки проводиться рівномірно по діагоналі, в два заходи.

Предыдущие статьи