Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Пристрій і принцип дії компресора ЮМЗ-6, Богдан, ПАЗ-3205

Компресор А29.03.000 пневматичної системи є одноциліндровим одноступінчастим поршневим, з охолодженням повітряного типу. Встановлюється на спеціальному кронштейні з правого боку двигуна і отримує привід через клиноременную передачу від шківа насоса системи охолодження. Кріплення компресора знизу здійснюється за допомогою планки і шпильки з гайкою, а зверху - за допомогою двох болтів. Для регулювання натягу ременя приводу призначений спеціальний регулювальний болт.

У картері (на малюнку поз. 10) компресора ЮМЗ-6 обертається на двох кулькових підшипниках (поз. 5) колінчастий вал (поз. 8), що приводить в рух поршень (поз. 3). Підшипник нижньої головки шатуна укомплектований вкладишами з біметалу, що не потребує змащування маслом, яке під тиском надходить із системи змащення двигуна до задньої кришки (поз. 7) по зовнішньому трубопроводу. З кришки (поз. 7) масло через отвір, виконаний в ущільнювачі (поз. 6), йде в канал клонували, а звідти - до підшипника шатуна. Всі інші поверхні тертя змащуються за рахунок розбризкування масла, яке випливає з підшипника шатуна. Картер (поз. 10) закритий знизу піддоном, що є також кріпильних фланцем компресора. З піддону масло йде на злив в картер двигуна через маслопровід.

Поршень (поз. 3) компресора ЮМЗ-6, Богдан, ПАЗ-3205 виготовлений зі сплаву алюмінію. У двох його верхніх канавках знаходяться компресійні кільця, встановлені виточками вгору. У нижній канавці встановлені два маслос'емних кільця, спрямовані виточками вниз. У голівці (поз. 2) циліндра (поз. 11) перебувають нагнітальний і всмоктуючий клапани.

При ході поршня вниз відбувається надходження повітря з колектора двигуна в циліндр компресора через штуцер (поз. 1) впускний і всмоктувальний клапан. При зворотному ході поршня стиснене повітря через нагнітальний клапан по трубопроводах надходить в пневматичну систему. При досягненні в балоні тиску повітря 0,73 МПа відбувається спрацьовування регулятора тиску і розвантаження компресора. Регулятор відключає від балона компресор і з'єднує нагнетательную лінію з атмосферою. Компресор, відключений від балона, виробляє подачу повітря в атмосферу без протитиску, завдяки чому відбувається його розвантаження. При зниженні в балоні тиску до 0,63 МПа регулятор знову спрацьовує і відбувається надходження повітря, що нагнітається в балон пневмосистеми.

Предыдущие статьи