Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Пристрій і принцип дії насоса шестерневого НШ-50А-3

Шестеренчатий масляний насос НШ-50А-3 є насосом високого тиску з незалежним приводом від двигуна. Можливо різні варіанти монтажу насоса шестерневого НШ-50А-3 в залежності від моделей техніки. Наприклад, на тракторі Т-150 насос встановлюється на стінці заднього картера КПП через проміжний корпус-перехідник; на тракторі Т-150К - на стінці (задньої) роздавальної коробки зліва. У насосі відсутні деталі зворотно-поступального руху.

У циліндричному колодязі корпусу (на малюнку поз. 2) встановлено гойдає вузол, який включає в себе провідну (поз. 6) і провідну (поз. 11) шестерні, два напівциліндра-обойми (поз. 5) підшипників і підтиск. Напівциліндри-обойми виконані з расточкой, призначеної для установки шийок обох шестерень. Фігурні плоскі Платик (поз. 4), які спираються на шийки хвостовиків шестерень, підтискають тиском з торців з боку порожнини нагнітання частина зубів шестерень. Тиск підведено до манжет торцевого ущільнення (поз. 10).

Ущільнення обойми з боку каналу виходу забезпечується манжетою радіального ущільнення (поз. 1). До насоса кріпляться муфти кутові зі штуцерами. Категорично заборонено включення або виключення насоса при працюючому двигуні!

Предыдущие статьи