Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Пристрій і принцип дії насоса шестерневого НШ-100А-3

Насос НШ-100А-3 складається з наступних основних елементів: корпус (на малюнку поз. 16), кришка (поз. 15), підтискної обойма (поз. 3), підшипникова обойма (поз. 7), ведуча шестерня (поз. 13 ), ведена шестерня (поз. 14), центрирующая втулка (поз. 12), а також ущільнювальні та кріпильні деталі. Ведена і ведуча шестерні знаходяться в підшипникової обоймі, яка виконана у вигляді напівциліндра, що має чотири підшипникових гнізда. Підтискної обойма призначена для радіального ущільнення. Обойма спирається на цапфи шестерень (поз. 13, 14) своїми опорними поверхнями.

За допомогою манжети (поз. 1) радіального ущільнення формується камера тиску, де виникає зусилля, під впливом якого обойма підтискається до зубів шестерень. Перекриття зазору між підтискної обоймою і корпусом гидронасоса здійснюється за допомогою опорної пластини (поз. 2). У міру того, як відбувається знос опорних поверхонь, обойма (поз. 3) компенсує радіальний зазор між власною ущільнюючої поверхнею і зубами шестерень. Торці шестерень насоса шестерневого НШ-100А-3 ущільнюються за допомогою двох платік (поз. 4), які підтискаються під впливом зусилля, що виникає в камерах тиску. Камери обмежені манжетами (поз. 6).

Зусилля, яке створюється в камерах підтискної обойми (поз. 3), обмежених манжетами (поз. 5), служить уравновешивающим для зусиль, що діють на підтискну обойму і переданих з камер платік (поз. 4). Приводний вал насоса ущільнюють манжети (поз. 9). Опорна (поз. 10) і стопорне (поз. 11) кільця охороняють манжети (поз. 9) від механічних пошкоджень. Втулка (поз. 12) центрирующая цьому перешкоджає для повороту качає вузла при роботі гидронасоса. Роз'єм корпусу і кришки насоса ущільнюється за допомогою гумового кільця (поз. 8) і скріплений болтами (поз. 17).

Предыдущие статьи