Корзина
86 отзывов
Изготовление прокладок Изготовить
+38 (097)-75-75-700
+38 (067)-647-03-63
FOURAGRO
Корзина

Пристрій і принцип дії насоса шестерневого НШ-32У-3

Шестеренний насос НШ-32У-3 є гідравлічним механізмом, який нагнітає робочу рідину в гідравлічну систему трактора. Конструктивно можна виділити три основних компоненти насоса (рисунок 1): корпус (поз. 2); гойдає вузол, що включає в себе провідну (поз. 3) і провідну (поз. 4) шестерні; кришка (поз. 1). У насосі встановлені підшипники ковзання. Ущільненнями насоса є сальник (поз. 9), манжета (поз. 5) і кільце (поз. 8).

Насос монтується з лівої сторони двигуна і кріпиться за допомогою чотирьох болтів до фланцевої частини щита розподілу. Привід насоса здійснюється зубчасту сполучну муфту від шестерні, яка знаходиться в стані постійного зачеплення з шестернею розподільчого вала двигуна трактора. Сполучна муфта здатна здійснювати переміщення по кінця вала насоса, який є шліцьовим. Це дає можливість її введення в зачеплення з зубами внутрішніми шестерні приводу самого насоса (при його включенні).

Для того, щоб уникнути виходу з ладу деталей приводу, насос НШ-32У-3 необхідно запускати в експлуатацію при зупиненому двигуні або ж при дуже низькій частоті обертання коленвала, коли двигун прогріється до температури понад 50 ° C. Дані насоси випускаються з правим і лівим напрямком обертання ведучого вала (у насосів з лівим обертанням в маркуванні додається буква «Л» - НШ-32У-3Л).

Предыдущие статьи