Корзина
84 отзыва
+38 (097)-75-75-700
+38 (050)-210-36-04
Агрозапчасть-Мелитополь
Корзина

Пристрій і принцип дії паливного насоса А-01

Двигун А-01 оснащений уніфікованим паливним насосом високого тиску 6тн-9х10 (03-16с2), рядного многоплунжерние типу (шість плунжерних секцій). Паливний насос (рисунок 1) являє собою блок, що складається з корпусу (поз. 11), знімною головки (поз. 7), регулятора (поз. 37) і топливоподкачивающего насоса.

У расточке, зробленої в нижній частині корпусу, розміщується кулачковий валик (поз. 17), крайні шийки якого встановлені на конічні роликопідшипники (поз. 16), а середня частина - на опору (поз. 19), яка є ковзним підшипником, що складається з двох стягнутих гвинтами половин. Збірка підшипника здійснюється на середньої шийці вала і з ним вдвигается в корпус насоса. Після цього підшипник стопориться від провертання гвинтом (поз. 2). Роликовий штовхач (поз. 18) включає в себе сталевий корпус, внутрішній і зовнішній ролики, регулювальний болт, застопореними контргайкой, і штифт (поз. 14) з призматичної головкою, який запобігає поворот штовхача навколо власної осі.

Насосна секція включає в себе дві основні прецизійні пари - плунжерну і клапанну - а також ряд допоміжних деталей. Плунжерная пара складається з плунжера і втулки. Обидві деталі виготовляються з шарикопідшипникової стали. У торцевих стінках середньої частини корпусу насоса знаходяться отвори, призначені для переміщення в них рейки (поз. 47). Один її кінець знаходиться в висунутому стані з корпусу насоса, а інший заходить у фланець регулятора і з'єднується з тягою регулятора за допомогою повідця (поз. 46). При осьовому пересуванні рейки відбувається перетворення лінійного переміщення хомутів в кутовий поворот плунжеров, що викликає зміна подачі палива у всіх насосних секцій, тобто здійснюється регулювання подачі.

Рівномірність подачі насосних секцій регулюється шляхом переміщення хомутів (поз. 10) уздовж рейки, при якому відбувається зміна вихідного кутового положення спиралевидной плунжерній канавки щодо отсечного отвори втулки. Пересування рейки дозволяє регулювати подачу палива за робочий цикл насоса. Даний насос паливний А-01 ТНВД є насосом з постійним початком і регульованим кінцем подачі палива.

Предыдущие статьи