Продавец Агрозапчасть-Мелитополь развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
185 отзывов
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
promo_banner
+38 (067) 88-25-332
+380 (97) 757-57-00
+380 (50) 210-36-04
Агрозапчасть-Мелитополь
Корзина

Пристрій і принцип дії паливного насоса ЮМЗ-6

Паливний насос 4УТНІ-П-1111005 здійснює подачу палива через форсунки під високим тиском в заданий момент строго дозованими порціями, які відповідають заданим режимом роботи і навантаженні двигуна. На двигуні Д-65 застосовується четирехплунжерний паливний насос (рисунок 1) з правим обертанням. Монтується як один агрегат разом з регулятором і топливоподкачивающим насосом. Кріпиться до фланцевої частини щита розподільних шестерень. Насос приводиться в обертання від шестерні коленвала через проміжну шестерню. У корпусі (поз. 16) насоса, який має установчий фланець (поз. 26) і чавунну плиту (поз. 28) кріплення, розташовані кулачковий вал (поз. 33) і чотири незалежні насосні секції, що мають однакову конструкцію.

Насосна секція включає плунжерні пару (поз. 7, 8), штовхач (поз. 30), поворотну пружину (поз. 23) плунжера, клапан нагнітальний (поз. 9) і механізм повороту плунжера. Втулка (поз. 8) з плунжером (поз. 7) знаходиться в голівці корпусу (поз. 16), зафіксована штифтом (поз. 14) від провертання.

Нагнітальний клапан (поз. 9) з пружиною (поз. 12) призначений для роз'єднання надплунжерного простору і паливопроводу високого тиску, а також для різкого зниження тиску в момент припинення подачі палива плунжером. Штовхачі (поз. 30) насоса роликового типу, з плаваючою віссю. Насос, що підкачує здійснює подачу палива під тиском в паливний насос з бака. Регулятор насоса змонтований в корпусі (поз. 43), всережімний, відцентрового типу, призначений для автоматичної підтримки заданої водієм частоти обертання коленвала двигуна. Привід регулятора - від кулачкового вала (поз. 33) насоса.

Мастило паливного насоса ТНВД ЮМЗ-6 і регулятора здійснюється маслом, яке заливається через отвір для заливки в корпусі (поз. 43) регулятора. Контроль за рівнем масла проводиться по контрольному отвору, виконаного в корпусі (поз. 16) насоса. Пробка (поз. 39) необхідна для зливу масла з корпусів при його заміні.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner