Продавец Агрозапчасть-Мелитополь развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
185 отзывов
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
promo_banner
+38 (067) 88-25-332
+380 (97) 757-57-00
+380 (50) 210-36-04
Агрозапчасть-Мелитополь
Корзина

Пристрій і принцип дії паливного насоса МТЗ-80

Паливний насос ТНВД 4УТНІ-1111005-20 четирехплунжерного типу, змонтований як один агрегат з всережимним регулятором і насосом, що підкачує. Основними частинами ТНВД МТЗ є корпус (поз. 2), плунжерні пари (поз. 4, 5), нагнітальний клапан (поз. 3), кулачковий вал (поз. 1), штовхачі, механізм приводу плунжерів. У передній частині насоса розміщена чавунна плита (поз. 7) для кріплення до двигуна, а в задній частині - фланець для монтажу регулятора. Кожна насосна секція є мініатюрним паливним насосом. Коли кулачковий вал обертається, відбувається набігання виступу кулачка на ролик і піднімається штовхач. При виході виступу кулачка з-під ролика відбувається опускання штовхача під дією пружини. Плунжер (поз. 5) піднімається і опускається разом з штовхачем усередині втулки (поз. 4). При русі плунжера вниз звільняється їм простір заповнюється паливом, при русі вгору відбувається стиснення палива плунжером і під впливом створилося тиску відкривається нагнітальний клапан (поз. 3), випускаючи паливо в форсунку. Потім відбувається повторення процесів всмоктування і нагнітання.

Механізм повороту плунжера призначений для зміни подачі палива і складається з рейки (поз. 25) і зубчастих вінців (поз. 26). Кулачковий вал виконаний з симетрично розташованими кулачками. Між другим і третім кулачками розташований ексцентрик, який приводить в рух топливоподкачивающий насос (поз. 10). Пропускний клапан (поз. 13), встановлений у верхній задній частині паливного насоса, повертає надлишки палива, яке подає насос, що підкачує, в порожнину всмоктування.

Штовхачі здійснюють руху в свердління, виконаних в горизонтальній перегородці корпусу (поз. 2) паливного насоса МТЗ-80, МТЗ-82. Люк, розташований на бічній стінці корпусу, призначений для регулювання подачі палива і рівномірності його подачі в секції. Отвір для гвинта необхідно для здійснення контролю над рівнем масла в корпусі. Сапун (поз. 17), що має воздухоочістних фільтр, призначений для сполучення внутрішнього обсягу корпуса насоса з атмосферою.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner