Корзина
84 отзыва
+38 (097)-75-75-700
+38 (050)-210-36-04
Агрозапчасть-Мелитополь
Корзина

Устройство и работа коробки передач КПП трактора Т-25

Всі вузли та механізми коробки передач трактора Т-25 розташовані в литі корпусі (на малюнку поз. 6). Первичный вал (поз. 48) коробки передач виготовлений як одна ціла з конічною шестірнію і знаходиться в передній частині корпусу, обертається в двох шарикоподшипниках. Передній (установочний) підшипник (поз. 3) закріплений у стакані (поз. 47) стопорним кільцем, задній підшипник (поз. 4) знаходиться в перегородці корпусу КПП.

Під фланцевою частиною стакана переднього підшипника установлені прокладки (поз. 46) зі сталі, за допомогою яких регулюється бічне ззап зубів конічних шестерень. В шлицевій середній частині первинного вала встановлена ​​ведуча циліндрична шестіня (поз. 45) додаткової передачі і ВОМ. Шестерня и шарикоподшипники закреплены нерухомо на валу гайки (поз. 49) через роз'ємну втулку (поз. 1). У стакані установочного підшипника знаходиться самоподжимна каркасний сітка (позиція 2), нижня частина стакана має прорізну канаву для стоку масла, а також для розвантаження сальника від натирання масла. Шестерня первичного вала постійно зцеплена з коннічними ведемимі шестернями механізму реверса (поз. 44), яка встановлена ​​на проміжуточній валу (поз. 42) головної передачі в середній частині його частини.

Справа від механізму реверсу трактора Т-25 на проміжуточній валі встановлена ​​рухлива шестіння (поз. 5) другої (четвертої) передачі, ліворуч - рухлива двостороння шестерня (поз. 43) перва (третя) і п'ята (шеста) передач. У підвісних шестернях виконані кільцеві канавки під лінією перемикання передач. Проміжний ввід монтується в корпусі КПП трактора Т-25 на двох шарикоподшипниках радіаційного типу (поз. 9, 41). Проміжуточний вал передає обертання на головний вал (поз. 24). В середній частині його монтують подвіжну шестерню (поз. 25) удвоєтеля.

Предыдущие статьи