Корзина
84 отзыва
+38 (097)-75-75-700
+38 (050)-210-36-04
Агрозапчасть-Мелитополь
Корзина

Пристрій і робота коробки передач КПП трактора ЮМЗ-6

Коробка передач КПП (рисунок 1) трактора ЮМЗ-6, а також його модифікацій є механічною, п'ятиступінчастою, без прямої передачі, що має три пересувні каретки і понижуючий редуктор, який подвоює число передач.

У відсіку передньому загального корпусу (поз. 43) КП і заднього моста змонтовані первинний (поз. 1), вторинний (поз. 29), проміжний (поз. 37) вали і вал (малюнок 2, поз. 49) редуктора. Вал редуктора встановлений на кронштейні (поз. 45), який кріпиться до правого боку корпусу. На первинному валу закріплена болтом (поз. 2) провідна шестерня (поз. 3) постійного зачеплення. Вал і шестерня обертаються в двох роликопідшипниках в склянці (поз. 5), який також є гніздом шарикопідшипника (поз. 8), службовця передньою опорою валу вторинного (поз. 29), співвісного з валом первинним.

Вторинний вал і ведуча шестерня головної передачі КПП ЮМЗ-6 виконані як одне ціле. Задня частина вторинного вала спирається на роликопідшипник (поз. 30), який встановлений в склянці (поз. 31). На шліцах вторинного валу змонтовані три каретки-шестерні, за допомогою яких відбувається включення тієї або іншої передачі. Шестерня (поз. 28) має один зубчастий вінець і включає першу передачу і передачу заднього ходу. Шестерня (поз. 32), що має два зубчастих вінця, включає третю і п'яту передачі, а шестерня (поз. 9) - другу і четверту.

Проміжний вал (поз. 37) порожнистий, обертається в двох підшипниках, змонтованих в нижній частині корпусу. На валу знаходяться: шестерня ведуча (поз. 34) заднього ходу, шестерня ведуча (поз. 35) першої передачі, шестерня ведуча (поз. 36) третьої передачі, шестерня ведуча (поз. 38) п'ятої і четвертої передач, шестерня ведуча (поз . 39) другої передачі і шестерня проміжна (поз. 42) постійного зачеплення.

Предыдущие статьи